Masz pomysł na aplikację i szukasz partnera do jego realizacji?

Proponujemy zaprojektowanie i wykonanie mobilnej aplikacji na najpopularniejszą platformę na rynku – Android. Ponadto możemy stworzyć kompletny serwis internetowy zintegrowany z mobilną aplikacją. Niestraszne nam funkcjonalności takie, jak aktualności, lokalizacje, zdjęcia bądź galerie filmowe, katalogi produktów, powiadomienia push i wszelkie inne. Integracja z portalami społecznościowymi typu Facebook bądź Twitter? Żaden problem.

Tworzenie dedykowanych aplikacji mobilnych Android na zamówienie!

Aplikacje mobilne Android posiadają wiele zalet – w porównaniu do mobilnych stron działają zdecydowanie szybciej, a duża część ich funkcjonalności nie wymaga stałego połączenia z internetem. Posiadając własną mobilną aplikację możesz wysyłać do jej użytkowników wiadomości przypominające SMS-y całkowicie za darmo! Szybko i łatwo możesz poinformować o nowej aktualności, o nowej promocji bądź też o innym ważnym wydarzeniu.
Aplikacje mobilne mogą zarabiać! Z racji ogromnej dostępności Sklepu Play dotarcie do nowej grupy użytkowników na całym świecie jest niezwykle proste. W zależności od Twojego wyboru – pobranie aplikacji może być płatne bądź też darmowe. Jednak nawet w przypadku aplikacji darmowych, istnieje możliwość zarabiania, na przykład poprzez wyświetlanie reklam.

 

Tworzenie Aplikacji Android:

WYCEŃ   USŁUGĘ