Projekty katalogów produktów i usług

do druku lub prezentacji online
Wyceń

Projekty katalogów

Mogłoby się wydawać, że wraz z rozwojem Internetu katalogi są już przestarzałe i mało która firma z nich korzysta. To myślenie jest błędne. Katalogi reklamowe wciąż pozostają solidnym sposobem na zwiększenie sukcesów marketingowych firmy. Wciąż jest to najczęściej trzymany druk firmowy w ręku klienta, wciąż jest to najlepszy sposób na wizualną prezentację oferty. Ba, wciąż jest to jedno z najczęściej wykorzystywanych narzędzi w celach wspierających sprzedaż.

Projekty katalogu i broszur to wciąż najpotężniejsze narzędzia w zestawie marketingowym, służące do rozpowszechniania informacji o Twoich produktach, usługach i marce.

Tym samym projekt katalogu musi spełniać kilka określonych zasad. Przede wszystkim powinien być przejrzysty, estetyczny, a zwłaszcza skuteczny. Co to oznacza? Materiały reklamowe powstają po to, aby zaprezentować ofertę i skłonić do interakcji z Twoją firmą. Jeżeli są źle zaprojektowane i nieczytelne, nie spełniają najważniejszego: nie przyciągają klientów.

Możesz tego uniknąć. Jak?

Zasady współpracy przy projektowaniu katalogu:

  1. Podpisujemy zlecenie.
  2. Przesyłasz nam wypełniony brief wraz z niezbędnymi materiałami.
  3. Przygotowujemy dla Ciebie 3 propozycje projektów (okładka + jedna strona wewnętrzna).
  4. Wybierasz 1 propozycję, która najbardziej Ci się podoba.
  5. Przygotowujemy cały projekt katalogu na podstawie wybranej propozycji.
  6. Czas na ostatnie poprawki (masz 3 serie poprawek).
  7. Finalna akceptacja projektu.
  8. Otrzymujesz od nas gotowe pliki.

Ile razy spotkałeś się z katalogami, które były niedopracowane, zawierały błędy i były po prostu brzydkie? Jako DirtyDot stanowczo odżegnujemy się od takich projektów i ogromną wagę przykładamy do tworzonych projektów. U nas otrzymasz tak zaprojektowane katalogi, że klienci sami będą je chętnie brać do rąk!

Dobrze zaprojektowany katalog jest jak najlepszy sprzedawca. Dlatego projekt katalogu wykonujemy z odpowiednią dbałością o detale, aby przyciągał wzrok i w atrakcyjny sposób prezentował Twoją ofertę.

Zaprojektujemy Twój katalog!

Agencja DirtyDot zajmuje się projektowaniem katalogów i broszur dla B2C i B2B. Nasi projektanci dysponują odpowiednimi narzędziami i oprogramowaniem, a także wyróżniają się kreatywnością i nieszablonowością, aby zaprojektować nawet najbardziej efekciarskie katalogi. Jeżeli jednak wolisz tradycję i elegancji design – też jesteśmy do dyspozycji!

Oferujemy projekty katalogów, folderów i broszur. Tworzone przez nas projekty są czytelne, atrakcyjne pod kątem wizualnym i skuteczne, jeżeli chodzi o przyciąganie uwagi klientów. Przy projektowaniu przyświeca nam jeden cel: chcemy jak najlepiej pokazać Twoją ofertę. Skupiamy się na dobrej prezentacji produktów i usług, aby wzbudzały zainteresowanie i skłoniły klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Ile to może kosztować

poprowadzimy Cię krok po kroku
WYCEŃ
0/5 (0 Reviews)