Maciek

Maciek

SEO/SEM, właściciel

Janek

Janek

Social Media Manager

Konrad

Konrad

Web Developer

Klaudiusz

Klaudiusz

Web Developer

Celina

Celina

Copywriter

Magda

Magda

Graficzka i ilustratorka

Kim jesteśmy?

DirtyDot to grupa fascynatów nowych technologii powiązanych wspólnymi pasjami. Zdobyliśmy doświadczenie w największych firmach w działach marketingu, sprzedaży i IT, eksperymentujemy z estetyką, obrazem i nowoczesnym marketingiem związanym z Internetem. Mamy do zaoferowania połączenie umiejętności wyniesionych z dużych organizacji oraz elastyczność, empatię i kreatywność.

Czym się zajmujemy?

Kreacją. W tym jednym słowie zawiera się całe spektrum naszych możliwości. Jako specjaliści od komunikacji wizualnej wykreujemy wizerunek Twojej firmy nie tylko w internecie. Stworzymy dla Ciebie logo, zaprojektujemy funkcjonalną i estetyczną stronę www, ale też przygotujemy wizytówki, projekty ulotek i plakatów. Na Twoje potrzeby przeprowadzimy profesjonalną sesję fotograficzną Twoich produktów, biura i pracowników.

Promocją. Wszystko wesprzemy intensywnymi działaniami promocyjnymi w internecie, w skład których wchodzą kampanie w mediach społecznościowych czy pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.

 

 

Nasz cel

Nasze projekty nie są tworzone, aby imponować na kolejnej prezentacji na spotkaniu zarządu, ale mają przynosić mierzalny efekt w postaci wartości dodanej dla firmy określonej przez samych zainteresowanych.

Naszym celem jest kompleksowe wsparcie klientów w zakresie promocji w internecie oraz tworzenia stron www czy aplikacji mobilnych i webowych, ale jesteśmy otwarci na inne potrzeby naszych klientów. Branża internetowa ciągle ewoluuje i wymaga od nas elastyczności i ciągłego podążania za nowoczesnymi i najbardziej aktualnymi trendami, a to pozwala nam w pełni realizować koncepcje i cele biznesowe naszych klientów.

Z nami zbudujesz pozytywną świadomość swojej marki (tzw. branding). Zadbamy o to, aby konsumenci dobrze kojarzyli Twoją markę, przygotujemy dla Ciebie idealnie dopasowaną komunikację marketingową, w skład której wchodzi spójny system identyfikacji wizualnej (strona www i projekty graficzne) czy skuteczne działania w social mediach.

Do tej pory zaufali nam między innymi:
Ekoplon, Opoczno, Cersanit, OknoPlus, Nexterio, Cinema City i wielu innych!

Oferta DirtyDot:

Skontaktuj się teraz!

0/5 (0 Reviews)