Ulotki, które zapadają w pamięć

Bo pierwszy kontakt bywa kluczowy
Wyceń

Projekty ulotek

Projektujemy i drukujemy ulotki – we wszystkich kolorach, kształtach i rozmiarach. Możemy napisać, że to nasz chleb powszedni.

Projekt ulotek musi być przemyślany, dlatego nie proponujemy Ci kolejnego, powielonego szablonu i nudnego podejścia. Oferujemy Ci za to naszych doświadczonych projektantów, którzy zadbają o aspekty wizualne i sprzedażowe. Uwierz nam, że bardzo szybko można poznać, które ulotki powstały na szybko i byle jak. Dlatego w DirtyDot ulotki traktujemy nie jak dwie strony, które trzeba jakoś zapełnić, ale jako szansę sprzedażową, którą musimy wykorzystać.

Badania DMA (Direct Marketing Association) wskazują, że 78 proc. konsumentów mających styczność z ulotką reklamową sprawdza na szybko, co na niej jest, zanim wyrzuci ją do kosza. Mało tego, aż 23 proc. czyta ją dokładnie, to jest zapoznaje się z treścią i patrzy na grafiki. Mitem więc jest, że każda ulotka ląduje od razu w koszu, bo dzieje się zupełnie inaczej! Wciąż ulotki reklamowe stanowią skuteczne narzędzie reklamowe, zwłaszcza jak porównamy je z reklamą telewizyjną (ignoruje je 60 proc.) czy reklamą prasową (ignorancja na poziomie 80 proc.).

Nadal więc uważasz, że ulotki są nieskuteczne?

Oczywiście, że są skuteczne, ale pod pewnymi warunkami. Projekt ulotki musi być dobrze przygotowany, co oznacza, że nie ma tam miejsca na elementy zbędne czy wzbudzające niechęć. Uwierz nam, czas zapomnieć o jaskrawych kolorach i powielanych bez ładu krzykliwych napisach. W DirtyDot projektujemy ulotki, które zapadają w pamięć – i to tylko w tym dobrym sensie!

Dlaczego ulotki DirtyDot są skuteczne?

Drukowane ulotki mogą być rozdawane na ulicy, wysyłane do klientów, dołączane do paczek z zamówieniami czy też być do wzięcia w lokalu i w biurze. To doskonałe narzędzie, aby dotrzeć do klientów i dobrze zaprezentować firmę i ofertę. Tylko dobry projekt ulotki sprawi, że klient nie tylko rzuci na nią okiem, ale też pozytywnie odbierze samą firmę.

Projektujemy ulotki, które nie mają lądować w koszu. One mają lądować w pamięci klienta, a najlepiej w jego kieszeni.

Tworzymy ulotki, które są:

Czytelne: Zaproponujemy i zastosujemy maksymalnie uproszczony komunikat. Tylko zwięzłe i zrozumiałe treści są skuteczne – dzisiaj mało kto ma czas czy chęci na wczytywanie się w przypadkowo otrzymany papier.

 

W odpowiednim formacie. Duże ulotki to więcej miejsca na treści, ale nie zawsze są skuteczne i mile widziane. Zaproponujemy Ci odpowiedni format, który w określonej formie dystrybucji się najlepiej sprawdzi.

W odpowiedniej kolorystyce. Pstrokate i wielobarwne ulotki działają czasem odwrotnie, niż to jest zamierzone, ponieważ rozpraszają uwagę. Stawiamy na prostotę, również kolorystyczną.

Z call to action. CTA to element często pomijany, a przecież bez niego klient może nie wiedzieć, co ma zrobić. Dlatego też zmaksymalizujemy Twoją szansę i zaproponujemy takie komunikaty na ulotce, które będą miały największą skuteczność.

Jesteśmy agencją, która tworzy wyjątkowe i zarazem skuteczne projekty ulotek. Łączymy obrazy ze słowami, tworząc ulotki, które generują wyniki.

Ile to może kosztować

poprowadzimy Cię krok po kroku
WYCEŃ
0/5 (0 Reviews)