Filmy z drona

Filmy to świetny sposób na reklamę, relację czy pokazania skali inwestycji. Technologia poszła tak do przodu, że filmy lotnicze wykorzystywane są już niemal wszędzie – zarówno w materiałach wideo promujących biznes czy produkt, jak i jako wideorelacja z wydarzenia. Filmy z drona są obecnie jedną z najnowocześniejszych form reklamy wideo – przykuwają uwagę, podkreślają profesjonalny charakter, wyróżniają się na tle innych filmów reklamowych oraz zdecydowanie lepiej są konsumowane od tradycyjnych form wideo.

Inwestycja w ujęcia z powietrza przyniesie sporo pozytywów Twojemu biznesowi, pod warunkiem, że filmowanie dronem zostanie zlecone profesjonalistom. A tak się składa, że my, ekipa DirtyDot, jesteśmy fascynatami nowoczesnej formy reklamy – jesteśmy do Twojej dyspozycji!      

Filmy z drona jako narzędzie promocji

 

To, co oferują filmy z drona, a czego nie mają tradycyjne filmy reklamowe, to zupełnie inna perspektywa. Perspektywa ta może objąć i ukazać znacznie więcej niż kamera naziemna, a także wzbogacić materiał o ciekawe, niecodzienne kadry – to właśnie one pełnią funkcję         przykuwającą uwagę odbiorcy, bo nadają więcej dynamiki.

Filmy reklamowe z drona prezentują nawet codzienne sytuacje i pozornie zwyczajne miejsca w sposób oryginalny i niesztampowy. To właśnie one wyróżnią Twoją firmę spośród innych podobnych i sprawią,             że zyska ona wizerunek firmy nowoczesnej, znającej najlepsze trendy i umiejącej wykorzystać potencjał innowacyjnej reklamy.      

Filmowanie promocyjne z drona

Filmy dronem pozwalają odkryć nie tylko piękne, zielone okolice czy pokazać, co dzieje się w mieście, ale też ukazać rodzinne biznesy, które w ten sposób mogą zaprezentować się z zupełnie innej strony.

Oferujemy filmy z drona, które ukażą:

  • piękno okolicy, ważne szczególnie w rejonach turystycznych       
  • rozmach inwestycji czy imprezy       
  • wielkość obiektu        
  • więcej niż jedno oko kamery

Filmy dronem DirtyDot to szansa na promocję, jakiej Twoja firma jeszcze nie miała!

Przykład? Filmy promocyjne dronem rewelacyjnie sprawdzą się w przypadku inwestycji deweloperskich, ponieważ nie tylko udokumentują inwestycję, ale też zaprezentują poszczególne etapy i finalny obiekt, wraz z pełną infrastrukturą i atrakcyjnym położeniem. To doskonałe narzędzie promocyjne dla firm transportowych, ponieważ ukażą pełną flotę nowoczesnych pojazdów. Filmy dronem mogą być wykorzystane w relacjach z eventów, zawodów czy imprez sportowych, czy też wykorzystane jako narzędzie dla HR jako wsparcie rekrutacyjne czy employer brandingowe.

Spoty reklamowe z kadrami zrobionymi dronem dotrą do szerokiej grupy odbiorców. Dzięki serwisom internetowym i innym nośnikom można je w łatwy sposób wypromować i jeszcze bardziej zwiększyć efektywność promocji.

Dlaczego warto wybrać filmowanie dronem DirtyDot?

Naszym celem nie jest dostarczenie byle jakiego materiału, zrobionego naprędce. Głównym zadaniem DirtyDot jest pełna realizacja pełnego filmu – od scenariusza po produkcję. Dlatego też oferujemy filmy promocyjne i reklamowe, a także szeroko pojęte filmy edukacyjne, szkoleniowe czy też reportaże z ujęciami z powietrza. Koncentrujemy się na oddaniu pełnego produktu, które będzie skutecznym narzędziem marketingowym.

W swoim zespole mamy osoby kreatywne o niesztampowym myśleniu, dzięki czemu kompleksowo przygotowujemy scenariusze pod filmy i dzielimy się pomysłami, aby jak najlepiej i jak najskuteczniej wypromować Twoją firmę lub wydarzenie. Nasza praca to nie tylko rejestracja zdjęć dronem, ale też kręcenie tradycyjnego wideo z ziemi, nagrywanie wywiadów, podkładanie lektorów i dopasowanie muzyki – dzięki temu wykorzystujemy na maksa potencjał drzemiący w nowoczesnej sztuce filmowania.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze realizacje dot. filmowania dronem są wykonywane z należytą starannością i kreatywnością.

Ile to może kosztować

poprowadzimy Cię krok po kroku
WYCEŃ
0/5 (0 Reviews)