Ilustracje i portrety

Bo nic nie tak nie podkreśla indywidualnego charakteru...
Wyceń

Ręcznie tworzone ilustracje i portrety

Masz dość stockowych zdjęć pojawiających się na stronach internetowych? Chciałbyś odświeżyć własną witrynę i wzbogacić ją o ciekawe ilustracje? Może szukasz pomysłu na niestandardową infografikę lub ciekawie zaprojektowane menu restauracji? Co powiesz na ręcznie tworzone ilustracje i portrety na zamówienie? Właśnie tym się zajmujemy!

Oferujemy ręcznie tworzone ilustracje i portrety, które możesz wykorzystać właściwie wszędzie, gdzie tylko chcesz. Na stronie internetowej portrety pracowników mogą w atrakcyjny i nieszablonowy sposób zaprezentować Twój zespół. Ręcznie robione ilustracje mogą wzbogacić poradniki czy e-booki i zastąpić sztampowe infografiki. Projekty możesz również wydrukować i powiesić w kawiarni, biurze, w domu – gwarantujemy, że będą świetną dekoracją!

Wszystkie ilustracje i grafiki przygotowujemy do druku zgodnie z wymaganiami konkretnej drukarni. Przez to też ręcznie tworzone ilustracje sprawdzą się również jako forma sprzedażowa, na przykład jako plakat czy baner reklamowy.

Ręczne ilustracje reklamowe i brandingowe

Ręcznie robione ilustracje wyprzedzają pospolite i oklepane formy reklamowe, z którymi masz styczność na co dzień. Dzięki nim Twój wizerunek zyska na autentyczności i oryginalności. Zapewniamy, że ilustracja stworzona od podstaw przez doświadczonego grafika jest dziełem artystycznym i przez to też zawsze budzi większe zainteresowanie niż kolejne zdjęcie ze stocka.

To świetny sposób, aby nadać komunikacji Twojej marki nowego wymiaru – zarówno artystycznego, jak i nowoczesnego, do wykorzystania w kanałach social media, stronie www, czy materiałach drukowanych. 

Oferujemy wszechstronny styl projektowania, aby wykreować Twoją markę tak wyjątkowo, jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Nasz grafik będzie ściśle z Tobą współpracować, aby zrozumieć wizję i realia, w jakich funkcjonuje Twoja firma. Następnie przygotuje kilka propozycji ilustracji, abyś miał pewność, że u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Jeżeli nie masz pomysłu, ale wiesz, że chcesz wyróżnić się nieszablonowością i stawiasz na ręczne malunki – służymy swoją pomocą, a zwłaszcza kreatywnością!

Narysujemy Ci portret

Tworzymy portrety w dowolnym stylu na podstawie zdjęć. W opcjach jest między innymi przerysowanie 1:1, czyli nasz grafik rysuje dokładnie, to co widzi, przenosząc zdjęcie, w tym już wywołane, na wersję cyfrową. Może również dokonać modyfikacji zgodnie z życzeniem. Chcesz przerobić zdjęcie rodzinne na portret w stylu pop-art? A może każdego pracownika chcesz przerobić na superbohatera? Nic trudnego!

Proponowane ręczne rysowane portrety możesz wykorzystać w celach biznesowych i prywatnych. Oryginalne ręcznie rysowane ilustracje sprawdzą się jako prezent ślubny, urodzinowy lub pamiątka wspólnych chwil. Mamy w portfolio setki zrealizowanych zleceń – zarówno komiksowych, realistycznych, satyrycznych, jak i surrealistycznych. Wykonujemy personalizowane ilustracje dla firm i osób prywatnych.

Specjalnie dla Ciebie projekty wykona Magda, nasza graficzka i ilustratorka. Dzięki niej zyskasz oryginalną i zapadającą w pamięć ilustrację, która świetnie odzwierciedli Twoją markę i wyróżni Cię na tle konkurencji.

Psst…

Jeżeli bardzo chcesz, to ręczne ilustracje przygotujemy do druku nawet na ścianie (w grafice wektorowej, gotowej do skalowania na dowolnej wielkości), dzięki temu zyskasz ciekawe malowidło, które uatrakcyjni wnętrze. Może to być ozdoba naścienna, menu, portret czy ciekawy komiks. Mało tego, możemy narysować dla Ciebie brand hero, czyli postać, która będzie prezentować Twoją markę i przemawiać w Twoim imieniu. Zapewniamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych… tych graficznych, oczywiście. Zapraszamy do kontaktu!

Ile to może kosztować

poprowadzimy Cię krok po kroku
WYCEŃ
0/5 (0 Reviews)