Projekty wizytówek

Pierwsza forma kontaktu bywa najważniejsza.
Wyceń

Wizytówka to bardzo ważny element w każdym biznesie. Ten papierowy bądź plastikowy prostokąt znacznie ułatwia kontakt między dwoma osobami, skraca też dystans na spotkaniu czy podczas typowego networkingu na branżowych wydarzeniach. Wizytówka to najlepszy sposób, aby przypieczętować znajomość i szybko złapać okazję biznesową.

Wizytówka jest podstawowym elementem systemu identyfikacji wizualnej firmy. Powinna więc ściśle wiązać się z samą firmą, ponieważ jest jej reprezentantem. Wprawdzie w standardzie zawiera dane kontaktowe i logo firmy, ale nie oznacza to, że musi być nudna i sztampowa. Dobrze zaprojektowana wizytówka może być dziełem sztuki zwracającym uwagę. Może też być odbiciem nowoczesnych technologii – zawierać na przykład kod QR ułatwiający polubienie profilu Twojej firmy w social media.

Wizytówka jest formą reklamy Twojego biznesu lub osoby. Zapewne chcesz się dobrze zareklamować? Jeżeli tak, to potrzebujesz agencji reklamowej z grafikiem na pokładzie, a tak się składa, że właśnie nią jesteśmy!

Projektowanie personalizowanych wizytówek

W ramach usługi oferujemy projektowanie oraz druk wizytówek. Co ważne, nie korzystamy z szablonów i gotowców, nasz grafik tworzy projekt całkowicie od zera, personalizując projekt pod konkretne potrzeby. Dzięki temu masz pewność, że Twoja wizytówka będzie unikalna i będzie idealnie odzwierciedlać idee Twojej firmy.

Wiemy, że tylko dokładnie przemyślany projekt wizytówki to gwarancja skuteczności. W wizytówkach nie chodzi tylko o przekazanie informacji kontaktowych, ale zaprezentowanie się jako profesjonalista. Dobierając odpowiedni projekt wizytówki, możemy wykreować Cię na osobę kreatywną, która nie boi się wyzwań, lub też doświadczonego eksperta i doradcę.

Projektujemy:

  • wizytówki standardowe
  • wizytówki dla osób prywatnych
  • wizytówki firmowe
  • wizytówki biznesowe
  • luksusowe wizytówki, np. na przezroczystym plastiku
  • wizytówki kreatywne np. składane na pół lub w różnych kształtach

Tworzyliśmy już wizytówki dla osób prywatnych, w tym artystów, ale w naszej ofercie na pierwszym miejscu jest projektowanie wizytówek biznesowych. Zajmujemy się również projektowaniem reklamy na małej formie, jaką jest wizytówka – taki kartonik możesz wręczać na spotkaniach, aby wesprzeć działania sprzedażowe swojej firmy.

Dlaczego potrzebujesz projektu wizytówki od DirtyDot?

Twoja wizytówka może sprawić, że będziesz niezapomniany lub skończysz w koszu. Zadaniem DirtyDot jest stworzenie przyciągającej wzrok wizytówki, która sprawi, że na długo zapadniesz w pamięć. Ponadto zadbamy o to, aby była idealnie zaprojektowana i dobrze prezentowała się na materiale. Oferujemy również usługę druku, obsługujemy więc cały proces, którego rezultatem jest otrzymanie przez Ciebie profesjonalnej wizytówki na dobrym jakościowo papierze, bez żadnych defektów.

Standardowe wymienianie informacji kontaktowych lub pospieszne spisanie telefonu na kartce papieru podczas ważnego spotkania jest nie tyle nieskuteczne, co nieprofesjonalne. Wręczając komuś wizytówkę, która jest czytelna i świetnie zaprojektowana, tym samym nadajesz prawdziwości relacji biznesowej.

Każde spotkanie powinno zakończyć się uściskiem dłoni i wymianą wizytówki. To najlepszy sposób na zrobienie dobrego wrażenia oraz bycie zapamiętanym, a jeszcze lepsze wrażenie zrobisz z wizytówkami zaprojektowanymi przez DirtyDot!

Ile to może kosztować

poprowadzimy Cię krok po kroku
WYCEŃ
0/5 (0 Reviews)