Każda sytuacja kryzysowa dostarcza kilka możliwości rozwiązań: można starać się przetrwać, liczyć na rząd, który pomoże przedsiębiorcy materialnie i prawnie lub… można próbować rozwinąć swoją firmę, wychodząc z kryzysu wzmocnionym o nowe rozwiązania, zautomatyzowane procesy poprawiające wydajność firmy czy otwierając się na inne kanały sprzedaży i komunikacji.

Do tej pory firma rozwijała się bez przeszkód, mając fizyczny adres lub stałą bazę kontrahentów? Z dnia na dzień wielu przedsiębiorców utraciło stabilność, niezależnie, czy sprzedawali kobiece torebki, prowadzili niewielką restaurację czy sklep spożywczy. Można jednak przeciwdziałać utracie firmy poprzez przeniesienie całości lub jej części do internetu. Aby mieć możliwość odniesienia sukcesu on-line, musisz działać szybko. 

;

Strona internetowa w ekspresowym trybie

Czas? Nie masz go. Nie możesz pozwolić sobie na długotrwałe procesy wyboru grafik, szablonów, najlepszego hostingu i rejestratora domen. 

Agencja interaktywna DirtyDot oferuje:

;

Prezentacja produktu lub usługi

Niezależnie, czy Twoja firma funkcjonuje w czasach pandemii, musisz przekonać potencjalnego klienta do skorzystania z oferty.

W tym celu wykonujemy:

Ile to kosztuje? Wykonujemy fotografie od 15 zł przy minimalnym zamówieniu 400 zł.

  • Wykonamy opisy i inne teksty, które są niezbędne, aby przekazać zalety naszych rozwiązań, nasi doświadczeni redaktorzy przełożą techniczne określenia na język korzyści.
;

Poprowadzimy reklamy

Aby zacząć sprzedawać w internecie, potrzebujesz wsparcia w zakresie promocji. Żaden produkt nie będzie sprzedawał się sam, niezależnie jak doskonały by był. 

Czas pandemii nie musi oznaczać strat. Postaw na rozwój w czasach kryzysu!

Ile to może kosztować

poprowadzimy Cię krok po kroku
WYCEŃ