Strona internetowa dla EKOPLON

Strona internetowa firmy Ekoplon to jeden z największych projektów realizowanych przez nas w roku 2015. Wyzwanie miało złożony charakter.

  • Po pierwsze: mieliśmy zbudować narzędzie, które zerwie ze stereotypem firm powiązanych z rolnictwem jako niekorzystających z internetu i możliwości, jakich daje.
  • Po drugie: projekt miał na celu podkreślenie rozwoju firmy, dlatego mieliśmy odejść od utartych schematów graficznych i podejścia czysto „technicznego”, stąd duże, wizerunkowe zdjęcia i nacisk na estetykę.
  • Po trzecie: mieliśmy przygotować firmę Ekoplon do ewentualnego wykorzystania strony internetowej jako narzędzia e-commerce w przyszłości.

W celu realizacji projektu zdecydowaliśmy się na wykorzystanie autorskich rozwiązań – własny panel cms i funkcjonalności dostosowane do wymagań klienta gwarantują elastyczność oraz możliwość rozbudowy i modyfikacji w przyszłości.

Na stronie www współpraca z Ekoplonem się nie kończy, realizujemy wspólnie kampanie Adwords oraz pozycjonowanie mające na celu wsparcie pozyskania klientów.

strona-www-producenta-nawozów
tworzenie-stron-www-kielce
ekoplon-strona-www
0/5 (0 Reviews)